1 2W 1 2D 18H Милер Занаетчија Железо Крест Мазна Заграда, Даглас Ела
Неодамнешно

1 2W 1 2D 18H Милер Занаетчија Железо Крест Мазна Заграда, Даглас Ела

DEN 6661.28

Това е достапна

Прекрасната рустикална дрва во комбинација со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради За Железо карактеристичен додаток на секој дом. Природните и вештачки елементи се обединуваат за да создадат рустикално и современо чувство со текстура и стил. Овие елегантни, стилски загради се прилагодливи на секој декор. Совршен за индустриски, рустикален, фарма и многу повеќе. Мешани средни загради со метал и дрво нудат елегантен, стилски дизајн. Загради за чиста линија покажуваат впечатлив контраст на топло, природно дрво-жито и темен метал. Издржливо конструирана стабилност и поддршка за кредитирање со рафиниран челик и висококвалитетен кедар или ела дрва. Совршен додаток на индустриски, современи, фарма или рустикални простори. Направете драматична разлика во кујните, бањите, влезовите, опкружувањата на каминот и многу повеќе. Рака-А.

Основните својства

Додатоци на производот