Каролини Богатства SS8026RUG Гордон Сетер Машина Перат Меморија Пена Мат, 27
Неодамнешно

Каролини Богатства SS8026RUG Гордон Сетер Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

DEN 2.67

Това е достапна

Каролини Богатства SS8026 RUG Гордон Setter Машина Перат Меморија Пена Мат, 19 X 27", мултиколирана Машина Перат Мемориска Пена мат кој се одликува со раса специфични Гордон Setter уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Уметнички дела на подот од вашата бања. Кадифен врв и многу удобен на допир. Ова Е Машина За Перење бања или кујнска подлога која е направена со Мемориска пена. Се одликува со горната површина во коралното руно и е направена со 100% микрофибер ткаенина. Целата површина е мемориска пена со целосна перница, обезбедувајќи врвна удобност. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР за најдобра безбедност и погодност. Мери 19 инчи на 27 инчи и Гордо Е Отпечатен во САД со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот. Оваа Подна Подлога е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Меморија Пена Анти - Замор Мат.

Основните својства

Додатоци на производот