Богатствата на каролина Руско Или Европско Визон Божиќна Даска За Сечење Стакло Голема
Неодамнешно

Богатствата на каролина Руско Или Европско Визон Божиќна Даска За Сечење Стакло Голема

DEN 351.84

Това е достапна

Каролини Богатства BB9235 LCB руски Или Европски Визон Божиќ Стакло Сечење Одбор Голем, Teal, 12h x 16w, разнобојни Стакло Сечење Одбор Голем кој раса специфични руски или Европски Визон уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа Божиќна Украсна Даска за Сечење. Оваа Стакло Сечење Одбор Голем е од каролини богатства колекција Елка Фарма Животни. Голем Калено Стакло Сечење Одбор Од Каролини Богатства шарени кујна производ линија е отпорна на топлина и треба да биде само миење раце. Оваа даска за сечкање е светла и шарена. Оваа табла за сечење е изработена од калено стакло. Овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени уметници. Таблата е висока 15 инчи и долга 12 инчи. Тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Тие се отпорни на топлина, не лизгачки стапала и практично нераскинливи! Аглите се заоблени за да помогнат во заштитата на таблата. Вклучени се браници за стапала за да се одржи даската за сечење на место додека се користи. Сечење одбори се печатени и . Оваа Табла за Сечење е од каролини Богатства диви Животни категорија на производи. Голем Калено Стакло Сечење Одбор.

Основните својства

Додатоци на производот