3д Макспајдер ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА СЕДАН 2011-КАГУ ГРЕЈ СТАУТАБИЛЕН ТОВАРЕН ЛАГЕР
Неодамнешно

3д Макспајдер ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА СЕДАН 2011-КАГУ ГРЕЈ СТАУТАБИЛЕН ТОВАРЕН ЛАГЕР

DEN 2.00

Това е достапна

M1 HY0211301 3 D MAXpider HYUNDAI ELANTRA СЕДАН 2011-2016 KAGU СИВА СТАБИЛНА КАРГО ЛАГЕР HYUNDAI ELANTRA СЕДАН 2011-2016 KAGU СИВА СТАБИЛНА КАРГО ЛАГЕР 3 D MAXpider Прилагодено Одговара На Товарните Облоги се најдобрата заштита за подот на товарот на вашето возило. За разлика од оние гломазна Ефикасно Ги Штити Внатрешноста На Возилата. Макспајдер Патентираниот Долен Слој Ги Одржува Душеците На Место Без Да Му наштети На Оригиналниот тепих. Внатрешен Слој Што Апсорбира шок и Звук. Повеќето Издржливи Нема Да Попуштат Или Солза. Еколошки Материјал, Нетоксичен и Без Мирис. Дизајн на преклопување Што Овозможува Лесен Пристап до Складирање. Боја : СИВА. Материјал : КАГУ. Земја На Потекло : КИНА. Дополнителни Карактеристики Боја : Сива. Материјал : Гума. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 14634.

Основните својства

Додатоци на производот