Безжични Винил Мини Ролетни
Неодамнешно

Безжични Винил Мини Ролетни

DEN 288.16

Това е достапна

Изведувачи, дизајнери, градител добредојдовте-јавете ни СЕ ЗА рефус ЦЕНИ КЛАСИЧЕН ТЕКСТУРИРАН ПОГЛЕД НА ПРИФАТЛИВА ЦЕНА : Надградете го декорот на вашиот дом со 2-инчни Винилни Мини Ролетни На Чикологија. Неговата безжична функција во комбинација со неговите карактеристики отпорни на искривување и отпорни на влага ги прават нашите мини ролетни ниско одржување и долготрајни. КАНЦЕЛАРИЈА : нашите висококвалитетни И лесни За Употреба Безжични Винилни Мини Ролетни се канцелариски главен производ. Се случуваат несреќи, поради што нашите лесни за чистење нијанси ги прават овие третман на прозорци за вашата кујна и трпезарија. Потребна е минимум длабочина од 1 инчи за внатрешна монтажа или 2,5 инчи за рамна внатрешна монтажа. Неговата карактеристика отпорна на прашина обезбедува лесно одржување за да можете да се фокусирате на поважните работи. Побарајте бесплатни примероци за примероци денес. КОНТРОЛА НА СВЕТЛИНАТА : Префрлете се помеѓу филтрирање на светлината и затемнување на просторијата со ротирање на стапчето за отворање и затворање на летвите. Наменет ЗА ВНАТРЕШНА МОНТАЖА или НАДВОРЕШНА МОНТАЖА. Потребна е минимална длабочина од 2 инчи за внатрешна монтажа или 3 инчи за рамна внатрешна монтажа. Со можност за прилагодување на летвите, можете да добиете филтрирање на светлина или завршница на затемнување што ќе го комплиментира осветлувањето за вашата канцеларија без да го нарушите работниот тек.Расадник : Обезбедете безбедна средина за вашите деца и миленичиња со нашите безжични ролетни за прозорци. ТОАЛЕТ : Нијансите На Прозорците кои се отпорни на влага се неопходни за сите тоалети. Имајќи го ова предвид, имаме за цел да обезбедиме едноставни инструкции за мерење за сите. Изберете помеѓу филтрирање на светлина и затемнување на просторијата, сето тоа истовремено обезбедувајќи ја потребната удобност и приватност. Исто така, ќе добиете водич за инсталација, хардвер за инсталација, 12-месечна гаранција и нашата пријателска услуга за клиенти.Достапни се бесплатни примероци во боја.

Основните својства

Додатоци на производот