Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Надворешната Опашка Светло Собрание , Одговара-Тојота Камри
Неодамнешно

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Надворешната Опашка Светло Собрание , Одговара-Тојота Камри

DEN 3425.44

Това е достапна

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони И Други Возила, Ние Нудиме Ново Собрание На Надворешно Светло За Надворешна Опашка СО СЕРТИФИЦИРАНА КАПА, Без Пушена Нијанса, Без Целосна ЛЕР, За НАС Изградени L И Le Модели. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Склоп На Опашката. Тоа Одговара На Вашата 2018-2020 Тојота Камри. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Надворешна Опашка Светло Собрание, Се Вклопува 2018-2020 Тојота Камри Без Пушена Нијанса, Без Целосна ЛЕР, Сад Изградија Л И Ле Модели, Изработени Од Термопластични СТОМАЧНИ МУСКУЛИ . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Основните својства

Додатоци на производот