Ступел Дома Декор Гулаб Пушењето На Тоалетот Читање Смешно Сликарство Ѕид Плакета Уметност
Неодамнешно

Ступел Дома Декор Гулаб Пушењето На Тоалетот Читање Смешно Сликарство Ѕид Плакета Уметност

DEN 2.00

Това е достапна

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 12,5 х 0,5 х 18,5 Инчи-Оваа Преголема Верзија е 40% Поголема од Нашиот Стандард.

Основните својства

Додатоци на производот