Dicor Dfii85V-Difle Ii Слонова Коска 8.5' 35' Tpo Кровен Систем
Неодамнешно

Dicor Dfii85V-Difle Ii Слонова Коска 8.5' 35' Tpo Кровен Систем

DEN 1.33

Това е достапна

Боја Големина На Слонова Коска 8,5 'Х 35' Уверете Водонепропустлив Покрив Кој Е Лесен За Одржување И Заштедува Енергија Преку Неговите Карактеристики Што Рефлектираат Топлина Високо Пункција И Отпорен На Кинење Издржува Оштетување На Ув Зраците Боја На Слонова Коска Големина 8,5' Х 35' Уверете Водонепропустлив Покрив Кој Е Лесен За Одржување И Заштедува Енергија Преку Неговите Карактеристики Што Ја Рефлектираат Топлината Високо Пункција И Отпорен На Кинење Издржува Штетни Ув Зраци.

Основните својства

Додатоци на производот