Лидери Козметика Наизменична СТРУЈА Јасна Маска За Третман
Неодамнешно

Лидери Козметика Наизменична СТРУЈА Јасна Маска За Третман

DEN 256.00

Това е достапна

Јасната МАСКА За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА ја ублажува и смирува иритираната кожа склона кон акни предизвикана од прекумерен себум и разни штетни надворешни фактори. Го подобрува тонот на кожата со контролирање на маслото, измазнување на површината на кожата и навлажнување на грубата кожа. Лидери Козметика Наизменична СТРУЈА Јасна Маска За Третман.

Основните својства

Додатоци на производот