Јоико Боја Издржи Сулфат Слободен Виолетова Регенератор, 33. Оз
Неодамнешно

Јоико Боја Издржи Сулфат Слободен Виолетова Регенератор, 33. Оз

DEN 2.67

Това е достапна

Овој регенератор за зачувување на бојата е збогатен со виолетова боја за да се обезбеди оптимално тонирање. Помага интензивно да се подобри косата и умерено да се кондиционира. ЈОИКО БОЈА ИЗДРЖИ ВИОЛЕТОВА/ЏОИКО СУЛФАТ СЛОБОДЕН РЕГЕНЕРАТОР 33.8 МЛ (1015 МЛ) ЗА ТОНИРАЊЕ РУСОКОСА/СИВА КОСА.

Основните својства

Додатоци на производот