Карла Џерард Расцутена Селска Загатка
Неодамнешно

Карла Џерард Расцутена Селска Загатка

DEN 319.20

Това е достапна

Карла Егаерард е самоук, шарен Американски уметник кој ужива Во Народната Уметност/Апстрактното сликарство, кое вклучува елементи инспирирани од списанија, книги, природа и сопствена имагинација. Карла Џерард Расцутена Селска Загатка, 1000 Парчиња : возрасен опсег : 11 години и повеќе. Карла Егаерард е самоук, шарен Американски уметник кој ужива Во Народната Уметност/Апстрактното сликарство, кое вклучува елементи инспирирани од списанија, книги, природа и сопствена имагинација. Изработени од врвни квалитетни, еколошки и обновливи суровини. Овие квалитетни парчиња произведуваат минимална прашина и обезбедуваат совршено вклопување. Секоја загатка вклучува лепак за Фиксирање и Изгубени парчиња услуга, единствениот 1 од ваков вид во светот. Собраната загатка мери 64 см х 48 см.

Основните својства

Додатоци на производот