Умбра Тераса Накит Послужавник
Неодамнешно

Умбра Тераса Накит Послужавник

DEN 3.00

Това е достапна

Послужавникот За Накит На Тераса има три наредени послужавници, секој со разделувачи оптимизирани за организирање накит и одржување на безбедно. Изработена од висококвалитетно, гумено дрво со елегантна завршница од орев и црна метална жичана рамка за редење на нејзините послужавници, Терасата е парче со кое ќе бидете горди да го оставите во вашиот дом. Ова парче одлично го користи вертикалниот простор, редејќи ги послужавниците, ослободувајќи простор на вашата суета или шалтер, истовремено додавајќи убава декоративна димензија на висина и материјал на секој простор во вашиот дом. ПОСЛУЖАВНИЦИ ЗА НАКИТ ЗА РЕДЕЊЕ ДРВО : послужавниците за накит на Тераса се лизгаат за лесен пристап до додатоците. ЕЛЕГАНТЕН И МОДЕРЕН ПОСЛУЖАВНИК за НАКИТ : Терасата има три лизгачки послужавници за накит од дрво обложени со лен, изработени од дрво Од Пауловнија во финиш од орев, црна метална рамка и дрвена рачка. ИНДИВИДУАЛНИ РАЗДЕЛУВАЧИ : Секој послужавник има различен стил на разделувач, направен за различни видови накит и помага да се држат прстените, нараквиците, обетките и ѓерданите одвоени за да се оптимизира организацијата. ПРЕГРАДИ ОБЛОЖЕНИ СО ПОСТЕЛНИНА : постелнината во преградите на Терасата штити мали и деликатни предмети. ЗАГАРАНТИРАН ОРИГИНАЛЕН ДИЗАЈН И ЗАДОВОЛСТВО : нашиот тим на меѓународни дизајнери внесува мисла, креативност и оригинален дизајн во секојдневните предмети. Производите на умбра се направени да траат со висококвалитетни материјали и тоа го враќаме со 30-Дневна Гаранција за Враќање На Парите и 5-Годишна Гаранција На Производителот. Немојте да бидете измамени од производите за копирање мачки. Изберете Умбра и добијте го оригиналниот дизајн.

Основните својства

Додатоци на производот