Карвер 605WV Тексас Поддржан Винил Платно Bimini Врвот Со Соодветни Чизми За Складирање-Одговара Рамка
Неодамнешно

Карвер 605WV Тексас Поддржан Винил Платно Bimini Врвот Со Соодветни Чизми За Складирање-Одговара Рамка

DEN 1239.84

Това е достапна

Сите Нарачки За Врвно Платно Од Карвер Бимини вклучуваат : Врвна ткаенина Од Бимини и чизма за складирање во соодветна ткаенина, упатства за инсталација, 100% акрилно врзување од морско одделение, ремени за прилагодување на централниот лак за прилагодување на круната и ограничена гаранција. Тешкиот патент на багажникот за складирање нема да кородира. Сошиена на Прилагодена Рамка За Резбар. Сите нарачки За Рамка Со Тркалезна Цевка со 3 Лак вклучуваат : црни најлонски фитинзи со висок степен со прицврстувачи за склопување од нерѓосувачки челик, 7/8" тешки ѕидни анодизирани тркалезни алуминиумски цевки, главен лак со двојни ѕидови на сите врвови за дополнителна цврстина и издржливост, тешки куки за прицврстување на месинг, целиот хардвер за монтирање, четири тешки ремени за држење и инструкции за инсталација. Универзалните држачи се стандардни на секоја Резбарска рамка. 605wv е Врв Од Винил Платно Бимини Со Тексас Со Тркалезна Цевка Со 3 Лак, Кој доаѓа со соодветна чизма за складирање. Оваа серија врвови доаѓа во висина од 46" што лесно може да се намали на 36" и должина од 6'. Врвот БИМИНИ ОД 605 WV одговара на рамката со 3 Лак 55605 која има ширина од 85 " - 90". Рамката не е вклучена (продадена одделно). Одговара на чамци за задоволство, како и рибарски чамци. Карактеристики бел винил и 7/8 " алуминиумска тркалезна цевка/најлонски фитинзи. Платно и чување подигање За Карвер 55605 рамки со 85 во. до 90 во. ширина. Боја : Бела. Карактеристики 14 мл. тексас поддржан винил и 7/8 во. алуминиумска тркалезна цевка/најлонски фитинзи. Доаѓа во висина од 46" што лесно може да се намали на 36" и 6 стапки. врвна должина. Врвна Должина : 6 стапки.

Основните својства

Додатоци на производот