Руф Дог Веенут Криза Гума Неуништливи Прибирање Куче Играчка, Бојата Варира
Неодамнешно

Руф Дог Веенут Криза Гума Неуништливи Прибирање Куче Играчка, Бојата Варира

DEN 0.67

Това е достапна

Гумена текстура играчка за вадење бучава во форма на кикирики. Вметнувањето милар создава возбудливи крцкави звуци кога кучето ќе касне. Водоотпорен, плови. Неонските бои со висока видливост нема да се изгубат во тревата или водата. Нежни за забите и непцата. 100% Направено безбедно од цврста гума одобрена ОД ФДА, која може да се рециклира, со вметнување Милар. Без фталати, латекс и Бпа. За кучиња до 40 килограми. Оваа крцкава играчка лебди во вода, така што вашето куче може да игра во базен, езеро или на плажа. Бојата Варира. Играчка за правење бучава. Плови. Цврста гума одобрена ОД ФДА. Неонски бои со висока видливост.

Основните својства

Додатоци на производот