Плејте Бебе Целосна Големина Бавен Проток Бебе Шише Брадавици 2-Пакет
Неодамнешно

Плејте Бебе Целосна Големина Бавен Проток Бебе Шише Брадавици 2-Пакет

DEN 3.00

Това е достапна

Playtex® разви широк спектар на брадавици за да му го даде најдоброто на вашето бебе уште од самиот почеток. Тоа?лесно се мешаат и совпаѓаат шишиња и брадавици за совршена комбинација што одговара на преференциите што се развиваат кај вашите бебиња. Откако ќе ја пронајдете вистинската брадавица, можете да ја користите со нашите шишиња Playtex®. Без разлика дали сакате погодност за облоги за еднократна употреба или претпочитате шишиња за повеќекратна употреба, Playtex® го има вистинскиот систем за хранење шишиња за да ги задоволи потребите на вас и вашето бебе. Обликот на брадавицата имитира брадавици со голема големина. Дизајниран за ПОШИРОКИ УСТИ. СИЛИКОН. Секогаш БПА-БЕСПЛАТНО. КОМПАТИБИЛЕН СО СИТЕ ШИШИЊА ЗА БЕБИЊА PLAYTEX : Playtex Baby Vent Aire и Playtex Baby Nirser.

Основните својства

Додатоци на производот