Најмалата Продавница За Миленичиња Печат Кадифен Кукла
Неодамнешно

Најмалата Продавница За Миленичиња Печат Кадифен Кукла

DEN 399.84

Това е достапна

Еве специјална пријателка која сака да се гушка исто колку што сака да игра! Нека вашиот кадифен печат милениче таг заедно со вас во текот на денот и школка да биде вашиот совршен придружник. Кога ќе заврши времето за играње, гушкајте се одблизу со вашето супер меко милениче и испланирајте ги следните денови авантури! Еве специјална пријателка која сака да се гушка исто колку што сака да игра! Нека вашиот кадифен печат милениче таг заедно со вас во текот на денот и школка да биде вашиот совршен придружник. Кога ќе заврши времето за играње, гушкајте се одблизу со вашето супер меко милениче и испланирајте ги следните денови авантури!.

Основните својства

Додатоци на производот