Онисес Бренд Бебе И Мало Девојче Цврсто Вклопуваат Памучни Пижами Без Нозе
Неодамнешно

Онисес Бренд Бебе И Мало Девојче Цврсто Вклопуваат Памучни Пижами Без Нозе

DEN 241.76

Това е достапна

Нашите Брендови цврсто вклопуваат едноделни памучни пижами се меки и безбедни, совршени за спиење или лежење! НИЕ користиме СТАНДАРД 100 ОД Оеко-Тексертификација на производи тестирани во независна лабораторија против листа на повеќе од 400 штетни материи, вклучително и ПФАС. Овој пакет за бебиња вклучува три пара ПЈ во розова и сива боја со уметност на мачки. Онисес Бренд Бебе И Мало Девојче Цврсто Вклопуваат Памучни Пижами, 3-Пакет (3 Месеци - 5Т). Вклучува три пара цврсти памучни пижами со едно парче. Карактеристики цврсто вклопување за безбедно спиење цела ноќ. Предниот патент овозможува брзи иy промени во средината на ноќта. Розова, сива, бела шема на бои со точки и уметност на мачки. Направено со мека памучна ткаенина што дише што вашето малечко ќе ја обожава. Оеко-Текс Сертификациски Број : СТАНДАРД 100 ОД ОЕКО-ТЕКС #19.ХИН.83624 хоенштајн htti www.оеко - /стандардно100. Ткаенина : 100% памучно ребро. Машинско перење / сушење. Увезени.

Основните својства

Додатоци на производот