Обновен HP 24-dd0017c 23.8 Aio Компјутер AMD R3-3250U 8GB 1TB HDD Прозорец Дома 9EEE53AA
Неодамнешно

Обновен HP 24-dd0017c 23.8 Aio Компјутер AMD R3-3250U 8GB 1TB HDD Прозорец Дома 9EEE53AA

DEN 3936.80

Това е достапна

Општи Информации десктоп компјутерите На Hp се смислено изработени со врвни технологии, суптилни, но моќни детали, стил и дизајн. Ние правиме технологија која работи за вас. Процесорпроцесор Производител : Амдпроцесор Тип : Ryzen 3процесор Модел : 3250процесор Јадро : Двојадрен (2 Јадро)Брзина На Процесорот : 2.60 GHz Maximum Турбо Брзина : 3.50 GHz Меморијастандардна Меморија : 8 Gbmemory Технологија : DDR4 SDRAMNumber На Окупирана Меморија Слотови : 1 Складирањетототален Капацитет На Хард Дискот : 1 тип на тбоптички диск : Двд-Писател Прикажува И Снима Двд-а и цд-а. Сето она што го правите ќе изгледа неверојатно на дисплејот од 23,8" 1920 х 1080". Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Основните својства

Додатоци на производот