Војна На ѕвездите Бебе Јода Момчиња Долг Ракав Врвот И Панталони 2-Парче Ноќта На Вештерките Пижами Во Собата, Големини 4-10
Неодамнешно

Војна На ѕвездите Бебе Јода Момчиња Долг Ракав Врвот И Панталони 2-Парче Ноќта На Вештерките Пижами Во Собата, Големини 4-10

DEN 271.68

Това е достапна

Бу! Тоа Е Бебе Јода преземање На Ноќта на Вештерките во бонбони пченка стил. Меки, памучни јп го опкружуваат во целосна удобност цела ноќ(или цел ден). Идеален избор за спиење навечер или враќање назад и гледање на неговиот омилен филм, овој дводелен комплет има шарен дизајн и цврсто вклопување. Материјал : 100% Памук. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Сетот Вклучува : врв За пижами и панталони. Врвни карактеристики : Вграден; стил на пуловер; контрастен екипаж; долги ракави со контрастни манжетни; графички напред. Карактеристики на панталони : Вграден; стил на влечење; еластичен појас; контрастни манжетни; печатење на сите страни. Забелешка : 100% памучни пижами не се отпорни на пламен и треба цврсто да се вклопат. - Војна На Ѕвездите, Сите Права Се Задржани. Бебе Јода Ноќта на Вештерките пижами За Момчиња.

Основните својства

Додатоци на производот