Димензии Злато Колекција Ситни Тајната На Дедо Мраз Брои Крст Бод Комплет, 7 5
Неодамнешно

Димензии Злато Колекција Ситни Тајната На Дедо Мраз Брои Крст Бод Комплет, 7 5

DEN 2.33

Това е достапна

Димензии Злато Колекција Ситни "Тајната На Дедо Мраз" Брои Крст Бод Комплет, 7" х 5 "Димензии Злато Колекција Ситни" Тајната На Дедо Мраз "Брои Крст Бод Комплет, 7 "х 5" : Чудесната игла комплет. Овој комплет содржи : . 18-брои бела аида ткаенина. 100 проценти памучна нишка. Метална нишка. Игла. Лесни за следење инструкции. Рамката и подлогата не се вклучени. Дизајнер : Пети Геј.

Основните својства

Додатоци на производот