Нова Економија Замена На Совозач Страничен Трепкач Собрание На Светло За Паркирање, Одговара 1998 - Нисан Алтима
Неодамнешно

Нова Економија Замена На Совозач Страничен Трепкач Собрание На Светло За Паркирање, Одговара 1998 - Нисан Алтима

DEN 711.20

Това е достапна

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема И Делови за Поправка И Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нова Замена На Економијата Патнички Преден Паркинг/Склоп На Сигнално Светло, Агол на Браникот. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Сигнал/Парк Светлината Собранието. Тоа Одговара На Вашиот 1998-1999 Нисан Алтима. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова Економија Замена На Совозачот Страничен Трепкач/Собрание На Светло За Паркирање, Се Вклопува 1998-1999 Нисан Алтима Агол На Браник, Изработен од Пластика . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Основните својства

Додатоци на производот