Кингстон Месинг KB602ALB во. Центриран Тапа За Бања, Полиран Месинг
Неодамнешно

Кингстон Месинг KB602ALB во. Центриран Тапа За Бања, Полиран Месинг

DEN 1.00

Това е достапна

Класичната уметност од крајот на 19 Век до почетокот на 20 Век е прекрасно огледувана во традиционалниот шарм на оваа славина. Чешмите за бања со центри се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 3 дупки. Реставраторската славина за бања со центри од 4 инчи и нејзината избрана цврста конструкција од месинг и врвна полирана месинг завршница гарантирано ќе го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Донесете ја оваа славина во вашиот дом за да понудите допир на стар дизајн и исклучителни детали. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Издржлив Кертриџ Без Миење. Висина На Изливот : 2-7/8". Излив Достигне : 4-7/16". 1.2 GPM/4.5 Lpm Проток На Вода на 60 PSI (asme стандард).

Основните својства

Додатоци на производот