Заклучете Го Вашиот Клип За Ветување-796556ФПЦ
Неодамнешно

Заклучете Го Вашиот Клип За Ветување-796556ФПЦ

DEN 1.33

Това е достапна

Симбол на вистинска љубов и посветеност овој сребрен клип инспириран од катанец е украсен со логото на ПАНДОРА и деликатно детален со пенливи камења во убава фуксија розова нијанса. Пандора Заклучете Го Вашиот Клип За Ветување-796556 FPC.

Основните својства

Додатоци на производот