Вилтон Ноќта На Вештерките Напивки И Магии Ноќта На Вештерките Кекс Украсување Комплет, оз
Неодамнешно

Вилтон Ноќта На Вештерките Напивки И Магии Ноќта На Вештерките Кекс Украсување Комплет, оз

DEN 99.04

Това е достапна

Направете spooktacular cepcakes за секоја пригода со овој крепстастичен комплет за кекси За Ноќта на Вештерките. Совршен за забави За Ноќта на Вештерките и дождливи дневни задоволства. Вклучува облоги за кекси, пикови и прскалки со црна ѕвезда за украсување на 24 кекси. Овој забавен комплет вклучува се што ви треба за украсување слатки и морничави кекси За Ноќта на Вештерките. Совршен за лесно украсување кекси; печете ги омилените кекси во облоги, а потоа одозгора ставете прскалки и избор за лесен, морничав десерт. Вклучува 24 кекс облоги, 24 зема и црна ѕвезда прскалки. Нето тежина : 1 мл. Направено во објект кој исто така обработува соја и пченица.

Основните својства

Додатоци на производот