Удобна Зона 20 Вентилатор За Подот Со Висока Брзина Со 3 Брзини Со Прилагодлив Наклон Од 180 Степени, Удобна Рачка За Носење и Гумени Стапала За Стабилност, Црна
Неодамнешно

Удобна Зона 20 Вентилатор За Подот Со Висока Брзина Со 3 Брзини Со Прилагодлив Наклон Од 180 Степени, Удобна Рачка За Носење

DEN 3.33

Това е достапна

Комфорната зона 20во. вентилаторот за подот со голема брзина е опремен со 3-брзински поставки и е дизајниран да циркулира и оптимизира проток на воздух за да одговара на вашиот простор и ниво на удобност. Со целосно метална конструкција, овој вентилатор за подот на лулката е изграден за да го издржи секојдневното абење што доаѓа од работа во гаража, работилница или зафатен канцелариски амбиент. Овој вентилатор е дизајниран за издржливост и трајни перформанси. Со 3 брзини на вентилаторот, можете да ја оптимизирате циркулацијата на воздухот во вашиот работен простор или да се одлучите за силен ветер во најжешките области, одржувајќи го воздухот да се движи со вистинскиот волумен за одржување на ладна и удобна околина. Одликувајќи се со навалување на држачот за лулка од 180 степени, овој метален вентилатор со голема брзина може да се прилагоди на директен проток на воздух точно онаму каде што ви треба со едноставно навалување на вентилаторот нагоре или надолу. Вградената рачка за носење овозможува брз и удобен транспорт од соба во соба, а гумените стапала и даваат дополнителна стабилност за да помогнат во минимизирање на вибрациите. Комфорната зона 20во. вентилаторот со голема брзина има метална решетка за заштита на прстите и рацете од случајно поврзување со сечилата и вклучува долг 6' заземјен кабел за напојување што ги исполнува безбедносните барања НА ОША. Изберете помеѓу 3 поставки за брзина за да го прилагодите протокот на воздух со голема брзина. Прилагодливото вертикално навалување од 180 степени ви овозможува да го насочите воздухот таму каде што ви треба. Целосно металната конструкција обезбедува трајна издржливост. Гумените стапала обезбедуваат стабилност и ги минимизираат вибрациите. Рачката за носење го олеснува движењето на вентилаторот на подот од соба во соба. Безбедносната скара нуди заштита од подвижни сечила. Поставениот заземјен кабел ги исполнува барањата НА ОША. ЕТЛ наведени. ЧВ20БК.

Основните својства

Додатоци на производот