Биланс Од Фт. Фт. Во. Трикратна Преклопна Подлога за Вежбање Со Рачки за Носење, Гимнастика И Домашна Теретана, Сина
Неодамнешно

Биланс Од Фт. Фт. Во. Трикратна Преклопна Подлога за Вежбање Со Рачки за Носење, Гимнастика И Домашна Теретана, Сина

DEN 3.00

Това е достапна

6 стапки долги 2 стапки широки со дебелина од 2 Инчи цврста епе пена со висока Густина е идеална за активности и вежби како што се јога, аеробик, Пилатес и боречки вештини и многу повеќе. Површината е изработена од нетоксичен издржлив отпорен на пункција од 18 мл Без олово и Не-Апсорбирачки винил. Технологијата Отпорна на влага ја прави подлогата лесно да се мие со сапун и вода. Велкро од сите страни го олеснува закачувањето на неколку душеци заедно за да се направи голема површина за вежбање или трчање и обезбедување на преклопена форма. Преклопливиот дизајн и рачките со 4 Панели на секоја подлога го олеснуваат складирањето и транспортот на вашата подлога. Димензии : Проширена Димензија : 6 'х 2 ' х 2"; Преклопени Димензии : 24 "х 24 " х 4.5". 6 стапки долги 2 стапки (Стандардна големина на подлога за вежбање) широк со дебелина од 2 инчи ЦВРСТА ВИСОКА густина ЕПЕ пената е идеална за активности и вежби како што се јога, аеробик, Пилатес и боречки вештини. Сите вистински Биланс од производите доаѓаат и 100% Рамнотежа од Задоволство за да го ослободите вашето купување. Едноставно контактирајте не или вашиот продавач ако имате какви било прашања. Задоволството на клиентите е наш најголем приоритет. Карактеристики : преклоплив, 3 панел дизајн . Лесно складирање и транспорт . Над поставете ја секоја површина со површина против лизгање . Погоден за станбена и комерцијална употреба . Исчистете со влажна крпа со сапуница (Без хемикалии) . Доаѓа со рачки за носење . Вода, Дамки и Отпорни На Лизгање.

Основните својства

Додатоци на производот