Излез Допрете СО USB Порти
Неодамнешно

Излез Допрете СО USB Порти

DEN 479.84

Това е достапна

Напојувајте ја вашата опрема и заштитете ја од електрични бранови користејќи Ја Славината ЗА Излез GE 2 Со 2 USB Порти. Покрај два приклучоци за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, има и ПАР USB порти за вклучување и полнење таблети, паметни телефони и други мобилни уреди. Продавниците испорачуваат 450 Џули и УСБ-портите снабдуваат 2,1 засилувач за брзо полнење. Индикаторското светло станува зелено за да ве извести кога уредот е целосно наполнет. ОВОЈ USB излез е погоден за употреба дома или на работното место. ГЕ 14504 2 - Излез Допрете со 2 USB Порти : 2 приклучоци. 450 Џули. 2 USB порти. 2.1 А.излезна боја : бела.

Основните својства

Додатоци на производот