Најистакнато Теса Сива Ткаенина Плочки Насловот Со Тафт-Кралицата
Неодамнешно

Најистакнато Теса Сива Ткаенина Плочки Насловот Со Тафт-Кралицата

DEN 2.33

Това е достапна

Оваа сива ткаенина со плочки лесно се монтира на вашиот ѕид и прави одлично подобрување на вашата спална соба. Најистакнато Теса Сива Ткаенина Плочки Насловот Со Прамен : сива ткаенина плочки насловот. Лесно се монтира на вашиот ѕид. Одличен изглед и стилски. Дава одлична изјава за вашата спална соба. Тапациран и обложен за удобност и мода. Димензии : 46.5 "L x 1.25" W x 31 " H. 1-година ограничена гаранција. Модел# THT61013 FBGRYTW.

Основните својства

Додатоци на производот