Лесно Улица Откаже Пумпи
Неодамнешно

Лесно Улица Откаже Пумпи

DEN 223.84

Това е достапна

Тесната Пумпа за прсти на лесната Улица, Откажувањето, е елегантна и стилска со својата детална детална вамп стилизирана на цврста, но сепак ласкава пета. Удобната, обложена влошка и супер флексибилниот надворешен ѓон е совршен избор за носење на работа или за вечерен настан. Поместена влошка. Лесен надворешен ѓон. Плисирани детали за преклопување.

Основните својства

Додатоци на производот