Викерман 40 Вештачки Зелени Кондензиран Алое Вера
Неодамнешно

Викерман 40 Вештачки Зелени Кондензиран Алое Вера

DEN 1.33

Това е достапна

Викерман 40 " Вештачки Зелени Кондензиран Алое Вера. Ова зелено растение од алое вера доаѓа во обичен црн сад што може да се вклопи со кој било стил или да се стави во украсен сад по ваш избор. Тенџерето е 8,5"H x 11" W БУЈНО ЗЕЛЕНИЛО што одговара на целиот декор. Внатрешна вештачка зелена кондензирана алое вера ќе додаде добредојдено чувство во секоја просторија во вашиот дом или канцеларија. Мерки 40 " висока. КОМПЛЕМЕНТАРЕН ДИЗАЈН-дополнете го вашиот постоечки декор со оваа неверојатна вештачка зелена кондензирана алое вера. ПРЕМИУМ РЕАЛЕН ДЕКОР - со живописни бои И текстури вештачките растенија Викерман се внимателно дизајнирани да ја доловат вистинската убавина на секое растение во вештачки долготраен дизајн. ЛЕСЕН ЗА НЕГА-БЕЗ ОДРЖУВАЊЕ. Повремено светло прашина е се што е потребно.

Основните својства

Додатоци на производот