Здраво Кити-Варсити Кити Дуксер Фрли
Неодамнешно

Здраво Кити-Варсити Кити Дуксер Фрли

DEN 309.44

Това е достапна

Санрио Здраво Кити, Варсити Кити Дуксер Фрли Од Северозападната Компанија, 50 на 60 " Гушкајте се со вашиот омилен забавен лик со Дуксерот Што Го Фрла Северозапад. Нашето фрлање дуксер го имитира чувството и удобноста на вашиот омилен дуксер ? само подобро. Овој 50?х 60? фрли е доволно голема за да заврши целото тело во ? не само вашата најдобра половина! Вашиот омилен забавен лик е живописно отпечатен на фрлање, правејќи да изгледате како вистински обожавател ? дури и ако ти?повторно дремнете на каучот! 80% полиестер, 20% памук. Машина за перење.

Основните својства

Додатоци на производот