Дримсеат Мичиген Стејт Спартанс Тим Скришум Лежалка
Неодамнешно

Дримсеат Мичиген Стејт Спартанс Тим Скришум Лежалка

DEN 2.00

Това е достапна

Персонализирајте го вашиот омилен простор со додавање На Овој Мичиген Државен Спартански Тим Скришум Лежалка во собата. Комбинира елегантна иновација и задебелена тимска графика за да ви даде стол што ја максимизира вашата удобност додека ја покажувате Гордоста на Државните Спартанци во Мичиген. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Везена графика. Отстранлив Грб за брза испорака и движење. Ѕид-А-Начин Навалување : Целосно Се Потпира Инчи Од Ѕид. Ширина( Седиште) : 21". Должина( Навалена) : 71". Увезени. Висококвалитетен Синтетички Тапацир. Висина : 44". 2 држачи за чаши од нерѓосувачки челик.

Основните својства

Додатоци на производот