Minecraft Легенди Акција Фигури Со Напад Акција И Додаток, Колекционерски Играчки
Неодамнешно

Minecraft Легенди Акција Фигури Со Напад Акција И Додаток, Колекционерски Играчки

DEN 388.96

Това е достапна

Обединете Го Надземниот Свет Со Бројките На Легендите На Minecraft во скала од 3,25 инчи! Овие нови акциони ликови за 2023 година се верни на Нивните колеги Од видеоиграта Minecraft Legends и секој има уникатен потег за борбен напад што играчите можат да го активираат за да ги победат своите непријатели. Фановите ќе сакаат да ги соберат сите за играње и прикажување, Бидејќи Minecraft воведува Легенди во нивниот свет на видео игри изработени од играчи! Секој продаден одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да варираат. Секоја бројка На Легенди На Minecraft е дизајнирана во скала од 3,25 инчи и доаѓа со своја функција за напад. Фановите можат да го активираат нападот на фигурата и да се борат со непријателите со лесно активирање за драматична игра. Играчите ќе сакаат да се нервираат со функцијата за напад додека размислуваат за нивниот следен тежок потег во играта!. Акционите фигури имаат подвижни споеви, така што обожавателите На Minecraft можат да ги позираат за акција и претстава за раскажување приказни!. Дизајнот на карактерот и деталите за личноста остануваат верни на уникатниот, Пикселиран свет На Легендите На Minecraft perfect совршен за собирање!. Авантуристичка забава за деца кои сакаат истражување,креативност и опстанок начинот На Minecraft. Одличен подарок за играчи на видео игри и обожаватели кои сакаат авантура на возраст од 6 години и повеќе!.

Основните својства

Додатоци на производот