СНАБДУВАЊЕ КОПРОДУКЦИИ. АД 10-1 2х7 8х16тилконектор
Неодамнешно

СНАБДУВАЊЕ КОПРОДУКЦИИ. АД 10-1 2х7 8х16тилконектор

DEN 0.33

Това е достапна

1/2" Компресија x 7/8 " Ballcock x 16", Флексибилни Поли Тоалет Конектор, Месинг Вметнете & Хромирани Ореви, Картон Висат Таг. 1/2 "Компресија x 7/8 " Ballcock x 16" , Флексибилни Поли Тоалет Конектор, Месинг Вметнете & Хромирани Ореви, Картон Висат Таг.

Основните својства

Додатоци на производот