Градски Противпожарен Хеликоптер 30566
Неодамнешно

Градски Противпожарен Хеликоптер 30566

DEN 3.00

Това е достапна

Патролирајте по небото НА ЛЕГО Сити СО овој играчки противпожарен хеликоптер, со воден топ со обетка, ротори што се вртат и пилотска кабина за минифигурата на пожарникарот. ЛЕГО градски сетови за играње потопете ги децата во реален и отворен свет на откривање и истражување. Тие сакаат да градат возбудлив асортиман на кул згради богати со карактеристики и добро познати возила базирани на различни теми и сценарија од реалниот живот и сами да создаваат забавни и возбудливи приказни што можат да ги споделат со своите пријатели. Прави одличен подарок за одмор или роденден или во секое време уживање за деца на возраст од 5 и повеќе години . Овој сет вклучува 40 парчиња. Напојувано од детската имагинација со часови бескрајна забава! . Оваа лесна за градење играчка без батерии помага да се зајакне независната игра на децата и вештините за решавање проблеми, плус тоа им дава радост да градат сами. ОД 1958 ГОДИНА, ЛЕГО тули ги исполнија највисоките индустриски стандарди, така што тие се конзистентни, компатибилни и лесно се поврзуваат и се распаѓаат секој пат – и тоа е така и денес.

Основните својства

Додатоци на производот