- ПРО ЦС 8857-Конверзија Заптивка Во Собата
Неодамнешно

- ПРО ЦС 8857-Конверзија Заптивка Во Собата

DEN 0.67

Това е достапна

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформансите и издржливоста професионалци комплетите за конверзија на доверба (CS) ја обезбедуваат секоја заптивка за помала работа на моторот - додајте Комплет За Глава (HS) за целосна работа на ремонт на моторот. Специфичен дизајн на апликација за да се обезбеди совршено вклопување. Ги исполнува или надминува сите оригинални спецификации на опремата. Потврдено за вклопување, форма и функција. Ненадминат квалитет на кој може да му верувате. Ги вклучува сите делови потребни за завршување на поправката, освен ако не е поинаку наведено.

Основните својства

Додатоци на производот