Кингстон Месинг KB4645EFL во. Центриран Тапа За Бања, Масло Нанесуваат Бронза
Неодамнешно

Кингстон Месинг KB4645EFL во. Центриран Тапа За Бања, Масло Нанесуваат Бронза

DEN 3664.00

Това е достапна

Иновативниот, елегантен дизајн на оваа славина ќе го подобри Современиот Декор центрите за бања се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 3 дупки. Чешмата За бања Со центурион од 4 инчи со малопродажба и нејзината избрана цврста месинг конструкција и врвна бронзена завршница со масло, гарантирано ќе го гламуризираат модерниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Надградете го вашиот современ дом во место на елитна софистицираност со оваа славина. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Висококвалитетен Месинг, Легура На Цинк и Конструкција НА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Издржлив Кертриџ Без Миење. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ Стапка На Проток На Излив на 60 ПСИ. Палубата Монтирање 4 " Центарсет 3-Дупка Инсталација. Вклучува Појавување Заврши Скокачки Мозоци. 1/2 " -14 нпсм врска. 3-7/8" Излив Дофат. 3-3/4" Расчистување На Изливот. Висина На Изливот : 5". Рачките На рачката Ги Исполнуваат Упатствата НА АДА. Завршница Отпорна На Корозија. Дизајниран За Долготрајна Издржливост.

Основните својства

Додатоци на производот