Машка Сентинел Основна Безбедност Кошула Со Долги Ракави
Неодамнешно

Машка Сентинел Основна Безбедност Кошула Со Долги Ракави

DEN 0.33

Това е достапна

Основната Безбедносна Кошула е задолжителна за секој службеник за безбедност?униформа. Кошулата е изградена Од TOUCHTEX II? поплин и е претходно излечен издржлив печат со ослободување на почвата и фитилна завршница за да помогне во одржувањето на неговиот професионален изглед додека обезбедува удобност. Карактеристиките вклучуваат дводелна, обложена и врзана јака со остатоци од јака, два џебови во хексадецимален стил, лев џеб со молив и функционални еполети. Функционални Еполети; Јазиче Со Значка Со Засилена Прашка и Дупчиња; Скроен Чаршав За Ракави; Додадена Должина за Да Ја Држите Кошулата Напикана; Дизајниран за Сместување На Панцир.

Основните својства

Додатоци на производот