Кобленц Вд-6к Влажна сува Правосмукалка со Резервоар од 6 литри
Неодамнешно

Кобленц Вд-6к Влажна сува Правосмукалка со Резервоар од 6 литри

DEN 2.67

Това е достапна

Кажете збогум на нередите Со Влажната/Сува Правосмукалка со Резервоар од 6 Литри. Тешката конструкција со голем удар и капацитетот на резервоарот од 6 литри им овозможуваат на корисниците робусно искуство со правосмукалка. Макс правосмукалката СО 3 КС има вентилатор за воздух, 10 стапки. линија кабел и компатибилност со 1-7/8 во. додатоци. Темно сивиот/зелениот вакуум вклучува 7 стапки. црево, две продолжни стапчиња, алатка за подот со гумен, алатка за пукнатини и алатка за автомобил. 3.0 врв кс. 85 см. Зема и влажни и суви остатоци. Конструкција со големо влијание. Тешки линија кабел. Плисиран филтер за супериорна филтрација. Складирање на додатоци на бродот. Антиспил безбедносен систем.

Основните својства

Додатоци на производот