Озарк Патека Четири Преклопен Камп Вагон Со Задна Врата, Сина
Неодамнешно

Озарк Патека Четири Преклопен Камп Вагон Со Задна Врата, Сина

DEN 2479.84

Това е достапна

Влечете ги сите видови предмети лесно и ефикасно со овој уникатно дизајниран Вагон За Патеки Син Озарк со Задна Врата. Одликувајќи се со цврста челична рамка за преклопување и комплет тешки преголеми 7-инчни тркала за поминување низ различни терени, овој вагон може погодно да транспортира до 225 килограми и се одликува со практична и иновативна задна врата што ви овозможува да вчитувате и растоварувате предмети без напор, како и да влечете подолги предмети. Откако вагонот ќе го транспортира вашиот товар, тој се преклопува во компактна големина за да се спакува во задниот дел на автомобилот или гаражата без да зазема премногу простор. Овој сигурен вагон е одличен за задна врата, патувања до плажа, кампување, купување намирници и многу повеќе. За употреба Кај Возрасни. Вкупна големина на производот (W*D*H" инчи) : 37.00 x 18.90 x 21.60. Ткаенина : Син 600Д полиестер со пвц облога. Цврста челична преклопна рамка. Удобен страничен организатор за книги, алатки, шишиња со вода и други предмети. Погодно транспорт до 225 килограми, употреба за возрасни. Тешки преголеми 7-инчни тркала за минување низ различни терени. Преклопна задна врата што ви овозможува без напор да вчитувате и растоварувате предмети, како и да влечете подолги предмети. Се преклопува во компактна големина за лесен транспорт и складирање.

Основните својства

Додатоци на производот