Детската Соба Од Ступел Толку Смрдлива Симпатична Сканк Врамена Гикли Текстурирана Уметност, 1. 14
Неодамнешно

Детската Соба Од Ступел Толку Смрдлива Симпатична Сканк Врамена Гикли Текстурирана Уметност, 1. 14

DEN 2224.00

Това е достапна

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На Гикли. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и намалување. Спремен за бесење. Димензии : 11 х 1,5 х 14 Инчи врамени. Спремен за Бесење. 1.5 Инчен Дебела Абонос Рамка Дава Точка Инстант Димензија. Акрилната Текстурирана Завршница Дава Рачно Изработено Чувство. Дизајн Од Џо Мултон.

Основните својства

Додатоци на производот