Супериорна Мала Тежина и Супер Меко Четкан Микрофибер, Комплет За Перница Отпорна На Брчки Со Везови Во Облак
Неодамнешно

Супериорна Мала Тежина и Супер Меко Четкан Микрофибер, Комплет За Перница Отпорна На Брчки Со Везови Во Облак

DEN 1.00

Това е достапна

Искусете го најдоброто во достапен луксуз со овие комплети за перници со четкани микрофибер. Изработени од врвен полиестер, овие навлаки за перници се меки, удобни, совршени за секојдневна употреба и отпорни на брчки. Покрај тоа, тие имаат елегантен вез. Четканиот микрофибер е силен, издржлив и ако се грижи правилно, ќе биде долготраен. Супериорна Мала Тежина и Супер Меко Четкан Микрофибер, Навлака За Перница Отпорна На Брчки Поставена Со Везови Во Облак : Достапни Бои : Аква, бургундска, црна, цвет, јаглен, слонова коска, светло сина, јоргована, розова, слива, жалфија, сребро, тен, таупе, бело. Суптилна Мекост : изработена од најдобрите 100 проценти Четкани Микрофибер за мекост и лесна нега. Класичен Стил : обилната разновидност на живописни бои се достапни во различни големини. Завршете го декорот на вашата спална соба со Координативниот Капак За Јорган, Чаршафи и Здолниште За Кревет за кадифен, составен изглед. Лесна нега : овие прекрасни навлаки за перници се брзи во боја и се перат во машина; за сушење, исушете ги на ниско ниво и отстранете ги веднаш од машината за сушење; секогаш следете ги упатствата за етикетата за нега за најдобри резултати. Димензии : Стандард : 2 навлаки за перници по 20 "х 30". Крал : 2 навлаки за перници по 20" х 40".

Основните својства

Додатоци на производот