Бран Бура Плус Капак За Автомобил, Водоотпорен, Крајна Заштита На Отворено За Автомобили, Повеќе Големини
Неодамнешно

Бран Бура Плус Капак За Автомобил, Водоотпорен, Крајна Заштита На Отворено За Автомобили, Повеќе Големини

DEN 1165.92

Това е достапна

Капакот Budge Stormblock_ Plus комбинира револуционерни материјали со Американската изработка. Оваа високотехнолошка обвивка се третира Со stormblock®, заштитен систем кој е дизајниран да создаде бариера што ја отфрла влагата. Кога водата ќе дојде во контакт со оваа бариера, таа ќе се крене и ќе се тркала веднаш. Овој капак нуди крајна заштита на отворено од дожд, снег, нечистотија, кал, сок од дрвја, измет од птици и многу повеќе. Овој капак е направен од ткаен полиестерски материјал За Рипување Кој е лесен и отпорен на кинење. Шевовите на капакот се ултразвучно заварени заедно за да се спречи продирање на влага низ капакот. Вклучена е мека внатрешна обвивка која ќе ви помогне да го заштитите вашето возило од гребење. Вградените громови ви овозможуваат да го врзете капакот во ветровити временски услови. Оваа високотехнолошка обвивка се третира Со stormblock®, заштитен систем кој е дизајниран да создаде бариера што ја отфрла влагата. Овој капак нуди крајна заштита на отворено од дожд, снег, нечистотија, кал, сок од дрвја, измет од птици и многу повеќе. Овој капак е направен од ткаен полиестерски материјал За Рипување Кој е лесен и отпорен на кинење. Шевовите на капакот се ултразвучно заварени заедно за да се спречи продирање на влага низ капакот. Вклучена е мека внатрешна обвивка за да се спречи гребење. Овој капак на автомобилот одговара на автомобилите 170 "Л х 60" В х 48 " Х.

Основните својства

Додатоци на производот