Лола Бин Ватиран Миленичиња Обука Влошки Влошки 22 x22
Неодамнешно

Лола Бин Ватиран Миленичиња Обука Влошки Влошки 22 x22

DEN 2.33

Това е достапна

Меѓународните Влошки за Обука На Миленичиња Лола Бин се користат како помош за обука за кученца или постари кучиња. Нашиот ватиран модел нуди максимална апсорпција. Изработен од полимер со напредна технологија кој апсорбира и заробува течност, запечатени рабови и подни производи отпорни на истекување подови од влажноста и обезбедува лесно чистење. Лола Бин Ватиран Миленичиња Обука Влошки 50 Влошки 22 "x22", Без Мирис.

Основните својства

Додатоци на производот