САЧМАРКА ПИШТОЛ ЧИСТЕЊЕ КОЛЕКЦИИ МИДА 14-ПАРЧЕ 12GA 20GA 28GA .410GA
Неодамнешно

САЧМАРКА ПИШТОЛ ЧИСТЕЊЕ КОЛЕКЦИИ МИДА 14-ПАРЧЕ 12GA 20GA 28GA .410GA

DEN 591.84

Това е достапна

761903367118 49868 комплетот за чистење Пушки има 14 парчиња цврсти месинг прачки, четки од месинг, џогери, додатоци, рачка за чистење на цевки за задави и лепенки за чистење во издржлива сопствена кутија за складирање. Спецификации На Производотнаменски Пиштоли За Чистење Модел.17 до .Комплети За Чистење Од серија од 22 Калибар калибар Или Комплет За Чистење Од Типот Пушка Со Мерач Големина 12/20/28/.410 Ga Парчиња 14 Наежвам Тип Месинг Случај Материјал Clamshell SKG116 761903367118 DAC ПУШКА ПИШТОЛ ЧИСТЕЊЕ КОЛЕКЦИИ МИДА 14-ПАРЧЕ 12 GA/20 GA/28 GA/.410 GA.

Основните својства

Додатоци на производот