Сончев Ден Глам Ван Додаток Кади Во Собата
Неодамнешно

Сончев Ден Глам Ван Додаток Кади Во Собата

DEN 479.84

Това е достапна

Кога авантура повици, Сончев тргнува да го спаси денот со нејзиниот став може да се направи, измамени Глам Комбе, Најдобри пријатели Рокс И Блер, И Лавра од нејзина страна! Сончев Ден Глам Ван е крајниот стил кади! Глам Комбето се отвора за одвојлив открие огледало и складирање области. Вклучува 1 Глам Комбе, 1 огледало, 4 додатоци за коса, 1 налепници за нокти и 2 екстензии за коса. КОПИЈА ОД КУРШУМ : - Совршено големина за мали раце-Издржлива рачка За пренослива игра-Исток за чистење и многу простор за складирање - комплет од 9 парчиња-Идеален За возраст од 3 години И до Сончев Ден Глам Ван Додаток Кади Сет Девојките можат да се препуштат на својот претприемачки дух и да се стремат да бидат фризер исто како Сончево. Глам Ван Кеди има многу простор за "подготвување и одење!” . Кади се отвора за да открие огледало, простор за складирање и десетици забавни додатоци. Доаѓа во комплет со осум парчиња, вклучувајќи две екстензии за коса во боја, четири шноли За Сончева коса Со потпис и над 60 налепници за нокти. Совршено големина за мали раце. Издржлива рачка за пренослива игра. На возраст од 3+години.

Основните својства

Додатоци на производот