Вејверли Сан Н 'Сенка Внатрешен Надворешен Модерен Дизајн Васаби 10' 13' Област Килим
Неодамнешно

Вејверли Сан Н 'Сенка Внатрешен Надворешен Модерен Дизајн Васаби 10' 13' Област Килим

DEN 2013.92

Това е достапна

Колекцијата сонце Н ' Сенка од Вејверли нуди свежа перспектива за внатрешни/надворешни килими. Возбудливите палети на бои и огромен број дизајни додаваат безвременски квалитет на острото чувство на Вејверли за денешниот стил. Овие разноврсни теписи на отворено се идеални и за двор и покрај базенот и можат да ги издржат речиси сите надворешни услови. Додадете малку кафуле општество во вашиот декор со оваа стилска, модерна дестинација инспирирана Дестинација Дестинации Волшебно килим Од Нурисон. Поставен на кул позадина на васаби со прекрасна шема на типови составена од најпознатите модни дестинации во светот, овој килим ќе додаде моментален воздух на класа и софистицираност на секој простор. Се спротивставува на областите со густ сообраќај внатре или надвор. Напредно моќ разбој изградба за одлична вредност и квалитет. Лесно чистење и одржување - само исплакнете со црево и исушете го на воздух. Килим рампа препорачува. Боите може да варираат во изгледот од сончева светлина до внатрешно осветлување. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

Основните својства

Додатоци на производот