Богатствата На Каролина Божиќ Бебе Лигавче, Сини Пингвин
Неодамнешно

Богатствата На Каролина Божиќ Бебе Лигавче, Сини Пингвин

DEN 2.00

Това е достапна

Вашето малечко ќе биде подготвено да го прослави најубавото време од годината Со Божиќното Бебешко Лигавче На Оваа Каролина. Симпатичниот дизајн се одликува со симпатичен пингвин на позадина со сини пруги. Изработен од ултра мазен полиестер од микро-визон кој се враќа на 100% памучни јамки, оваа бебешка лигавче има прицврстувач за вратот со кука и јамка што го олеснува ставањето и полетувањето. Горната кадифена ткаенина станува уште помека по првото перење. Отпорен на избледување и отпорен на дамки, лигавчето се пере во машина за брзо и лесно чистење. Прелистајте ги сите стилски и забавни бебешки лигавчиња од Богатствата На Каролина за да имате по една за секоја пригода. Чувајте го вашето мало ангелче чисто со Богатствата На Каролина Божиќ Бебе Лигавче. Богатствата На Каролина Божиќ Бебе Лигавче, Сина Пингвин : Симпатична малку пингвин на сина шарени позадина. Супер мека и абсорбента. Нежна за кожата на бебето. Ултра-мазен микро-минк полиестер. Задниот дел на лигавчето има 100% памучни тери петелки. прицврстувач за вратот со кука и јамка. Отпорен на избледување и отпорен на дамки. Мерки 10" х 13". Машина за перење и сушење на тивок оган.

Основните својства

Додатоци на производот