Брантфорд 2-Фиока Ноќна Маса Крајбрежна Бела
Неодамнешно

Брантфорд 2-Фиока Ноќна Маса Крајбрежна Бела

DEN 3.00

Това е достапна

Дајте спална соба свежо, модерно ажурирање. Оваа современа ноќна маса обезбедува чисти линии за исклучително стилски изглед. Две фиоки за складирање со лизгање ги држат најважните работи покрај креветот при рака. Избраниот 3д фурнир од хартија го олеснува чистењето и одржувањето. Достапно во вашиот избор на прекрасни завршетоци, ова привлечно парче е прекрасна надградба на спалната соба. Сетот вклучува : една (1) ноќна маса. Направено со избран 3д фурнир од хартија Во Бело Подлога што е лесен за нега. Акцентирана со темна бронзена мат рачка за влечење.

Основните својства

Додатоци на производот