Натопи Боја Лаирос Преоптоварен Геометриски Тркач Килим, Сива Слонова Коска, 2 ' 3 10'
Неодамнешно

Натопи Боја Лаирос Преоптоварен Геометриски Тркач Килим, Сива Слонова Коска, 2 ' 3 10'

DEN 2.67

Това е достапна

Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат.

Основните својства

Додатоци на производот